• Mesleki Yeterlilik Belgesi ücretini yatırmak isteyenlerin 16.03.2009 tarihinden itibaren herhangi bir Vakıfbank şubesine başvurmaları, Mesleki Yeterlilik Belgesi (SRC-ODY-ÜDY) ücretini ödemek istediklerini belirtmeleri, T.C. Kimlik Numaralarını dekonta yazdırmaları gerekmektedir. Tek Belge Ücreti : 30 TLÇift Belge Ücreti : 60 TL Not : Tahsilatlar; hesaba para yatırma, havale, EFT, internetten yatırma şeklinde kesinlikle yapılmayacaktır.

Önemli :

ÜDY ve ODY başvuru evraklarından; Ticaret Sicil Gazetesi, İmza Sirküleri ve Firma Belgesinin aslı veya noterden onaylı olması halinde işleme alınacaktır...

Dikkat :

ÜDY-ODY-SRC müracaat evraklarında dilekçe, imza ve adres olmadığı takdirde başvurular kabul edilmeyecektir.

Dikkat :

SRC - ODY - UDY belgesi için müracaat eden şahısların Sosyal Güvenlik Kurumu hizmet dökümü "e-devlet" şifresi ile alınmaktadır. Merkezimize müracaatlarda e-devlet şifresi ile alınan SGK hizmet dökümü bildirilmesi halinde belgeler işleme alınacaktır. Yanlış beyanda bulunanlar hakkında gerekli işlem yapılacaktır.

• Mesleki Yeterlilik Belgesi (SRC, ODY,ÜDY) için başvuranların başvurularına ilişkin açıklamalar ve belge almaya hak kazananların listesi web sayfamızda sürekli olarak güncellenmektedir.

 • Sorgu Ekranı kısmına girdiğinizde TC Kimlik numaranız ile sorgulama yapabilir ve hak ettiğiniz belge veya belgelerinizi görebilirsiniz. Mesleki Yeterlilik Belgesi hazır olup adres bilgisi eksik olan ve/veya belge ücretini henüz yatırmamış olan başvuru sahiplerinin Mesleki Yeterlilik Belgeleri kendilerine ulaştırılamamaktadır.

  • Banka Dekontları bulunmayan başvurular dikkate alınmayacaktır.

Not : Yatırılan ücretlerin iadesi yapılmaz.

Dikkat :

Müracaat evraklarında yanlış bilgi ve belge beyanında bulunanların evrakları işleme alınmaz; yanlış bilgi ve belge verdiği sonradan tespit edilenlerin adına belge düzenlenmiş ise adlarına düzenlenen mesleki yeterlilik belgeleri iptal edilir ve bu kişiler hakkında yasal işlemler başlatılır.  Eksik evraklarla yapılan müracaatlar işleme alınmayacaktır.

Tek Belge Ücreti : 30 TL

Çift Belge Ücreti : 60 TL

 Not : Tahsilatlar; hesaba para yatırma, havale, EFT, internetten yatırma şeklinde kesinlikle yapılmayacaktır.